Referencie

Ďakujeme vám za množstvo pozitívnych ohlasov. Sú pre nás záväzkom, aby sme i naďalej skvalitňovali naše služby a pomáhali s verejným obstarávaním.

V mene celej našej spoločnosti TANOT s.r.o. Vám veľmi pekne ďakujeme za Vaše vždy odborné poradenstvo a aktuality zo sveta VO.
Ing. Anton Bernacký
Špecialista verejného obstarávania ,

Na vo-portal.sk najviac oceňujem aktuálne informácie vo verejnom obstarávaní, najmä upozornenia na pripravované či schválené novely.

Ing. Ján Mičuda
Starosta, Obec Tomášovce

Pozorne sledujem Váš vo-portal.sk. V časti Otázky a názory často nachádzam odpovede na mnou nevypovedané otázky a zároveň ďakujem za rýchle odpovede na moje otázky. Veľakrát mi vytrhnú takpovediac „tŕň z päty“, keď sa musím v pokračovaní VO rýchlo rozhodnúť. Rovnako často využívam časť Zákon, kde aktualizovaný zákon o VO s vloženými metodickými usmerneniami je nenahraditeľnou pomôckou vo všetkých fázach procesu VO. Váš vo-portal.sk odporúčam všetkým, ktorí robia vo verejnom obstarávaní.

Ďakujem za doterajšiu spoluprácu, s pozdravom Iveta Kiedžuchová

Ing. Iveta Kiedžuchová
Referentka pre verejné obstarávanie, Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky

Od roku 2013 som zaregistrovaný používateľ tejto web stránky a keďže som dlhoročný prednášateľ v oblasti verejného obstarávania, na každej prednáške som tento portál odporúčala všetkým svojim  poslucháčom ako portál, ktorý poskytuje priebežné online aktuálne informácie o dianí vo verejnom obstarávaní tak, ako žiadny iný portál. Klobúk dolu pred mravenčou prácou spojenou s hľadaním zmysluplnej vety v metodických usmerneniach a výkladových stanoviskách ÚVO. Zákon so zapracovanými metodickými usmerneniami je výborná pomôcka v našej práci.  Vďaka za doterajšie informácie, ktoré poskytujete, aj za tie, ktoré poskytovať budete v budúcnosti.

Ing. Helena Polónyi
Školiteľ verejného obstarávania, Ing. Helena Polónyi – QA, s.r.o.

Vo-portal.sk predstavuje pre mňa, ako osobu zaoberajúcu sa verejným obstarávaním neoceniteľný obsah informácií týkajúcich sa verejného obstarávania. Na VO-PORTAL.sk mám k dispozícii aktuálne informácie v oblasti verejného obstarávania, informácie o pripravovaných zmenách zákona o verejnom obstarávaní, zaujímavých metodických usmerneniach prípadne rozhodnutiach ÚVO a rovnako tak možnosť oboznámiť sa aj s odbornými názormi na problematiku zákona ďalších osôb zaoberajúcich sa VO.

Ing. Zuzana Lenická
Creditton s.r.o.

Možnosť získať odborný názor na vo-portal.sk veľmi oceňujeme.

Ingrid Pláštiková
Centrum prvého kontaktu pre podnikateľov v Poltári
Chcete využívať všetky funkcionality VO-PORTALu?
čítať všetky článkymožnosť položiť otázkustiahnuť a tlačiť zákon s usmerneniamia oveľa viac
Zaregistrujte sa zadarmo alebo využite niektorý z platených balíkov.
Tento web je chránený pomocou systému Google reCAPTCHA.
Ochrana súkromia | Podmienky používania | Zásady používania cookies.
created by (2020)