O nás

Sme skupina ľudí s rôznymi názormi a skúsenosťami, ale spája nás ochota pomáhať, poradiť, ale aj sa neustále vzdelávať. Máme ambíciu nie len prijímať rozhodnutia iných, ale aj tvoriť systém verejného obstarávania podľa potrieb reálnej praxe. Máme záujem počúvať názory Vás odborníkov i laikov, ktorý sa denne pasujete s touto problematikou.

Dali sme si za úlohu vytvoriť priestor, kde nájdete vždy potrebné informácie a dobrú radu. Nás verejné obstarávanie baví a veríme, že trochu nakazíme aj Vás.

Predstavujeme Vám tím vo-portal.sk

Martin Golian
Šéfredaktor portálu

Profesionálne sa venuje verejnému obstarávaniu od roku 2003. Pôsobil ako riaditeľ odboru verejného obstarávania na ministerstve vnútra. Od roku 2006 sa venuje súkromnej konzultačnej činnosti v oblasti verejného obstarávania. Aktívne sa zúčastňuje legislatívneho procesu v oblasti verejného obstarávania a to aj ako poradca viacerých poslancov Národnej rady SR.

V rokoch 2021-2022 bol poradcom ministra hospodárstva SR pre legislatívu verejného obstarávania. Pôsobil aj ako poradca predsedu Úradu pre verejné obstarávanie.

Jeho spoločnosť Global Procurement s.r.o., ktorá prevádzkuje portál, ponúka komplexné poradenstvo vo verejnom obstarávaní, tak obstarávajúcim subjektom ako aj záujemcom o verejné zákazky. Osobitne sa zameriava na revízne postupy a verejné obstarávania spolufinancované z Eurofondov.

Je zakladajúcim členom Únie profesionálov verejného obstarávania.

Pôsobí aj ako školiteľ verejného obstarávania.

Helena Kollárová
člen tímu

Prax vo verejnom obstarávaní 20 rokov. Pôsobila aj ako kontrolór verejných obstarávaní spolufinancovaných z tzv. Eurofondov.

Michal Kurnota
člen tímu

Mladý právnik prinášajúci nový pohľad na ustálené postupy a rutinné správanie vo verejnom obstarávaní. 

Katarína Golianová
člen tímu

Prax vo verejnom obstarávaní 13 rokov. Špecializuje sa na poradenstvo pri príprave ponúk do verejného obstarávania v Slovenskej a Českej republike.

Michal Hajčík
člen tímu

Prax v oblasti realizácie projektov spolufinancovaných z Eurofondov 15 rokov. Venuje sa komplexnému poradenstvu pri získaní pomoci z EŠIF, riadeniu a monitorovaniu projektov vrátane problematiky obstarávania mimo zákona o verejnom obstarávaní podľa metodík CKO.

Chcete využívať všetky funkcionality VO-PORTALu?
čítať všetky článkymožnosť položiť otázkustiahnuť a tlačiť zákon s usmerneniamia oveľa viac
Zaregistrujte sa zadarmo alebo využite niektorý z platených balíkov.
Tento web je chránený pomocou systému Google reCAPTCHA.
Ochrana súkromia | Podmienky používania | Zásady používania cookies.
created by (2020)